Věrnostní program

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás věrnostní program, který můžete využívat při nákupu matrací v internetovém nebo kamenném obchodě. Stačí pouze, abyste u nás poprvé nakoupili a můžete získat věrnostní kartu, která Vám umožní získat slevu nejen pro sebe, ale i Vaše blízké.

S věrnostní kartou získáváte

  • 5% slevu na veškeré matrace,
  • 50% slevu na dopravě.

Jak věrnostní kartu získat?

Je to jednoduché. Stačí, abyste nakoupili v našem internetovém nebo kamenném obchodě zboží v hodnotě alespoň 2500,– Kč a spolu s Vaším zbožím Vám zašleme věrnostní kartu. Při každém dalším nákupu můžete využít 5 % slevu na matrace nebo 50% slevu na dopravě.

Chcete více informací?

Rádi na Vaše dotazy a připomínky odpovíme. Kontaktujte nás na emailu:

info@studiospani.cz nebo na mobilu: +420 736 631 533

Podmínky využívání věrnostního programu

Stálou slevu 5 % z cen matrací získáte v internetovém obchodě, jestliže v 1. kroku objednávkového procesu zadáte do pole „Slevový kupón“ číslo Vaší karty. Sleva platí neomezeně, při každém Vašem nákupu. Sleva na věrnostní kartu platí i na akční nabídku a na zboží, které je ve slevě. Pokud vlastníte Věrnostní kartu a doporučíte nás svým blízkým, mohou využít slevu také oni. Stačí, aby při nákupní procesu zadali do pole „Slevový kupón“ číslo Vaší karty. Mohou tak využívat slevových výhod, aniž by museli uskutečnit první nákup.

Slevu 50 % na dopravu získáte tak, že ve 2. kroku objednávkového procesu napíšete do pole "Vaše poznámka" číslo Vaší věrnostní karty. Ve 3. kroku objednávky potom zvolíte způsob dopravy: "Česká pošta-věrnostní program".

Při nákupu v naší kamenné prodejně stačí, abyste kartu předložili.

Všeobecné podmínky využívání věrnostního programu 

Věrnostní kartu nabízí a vydává Studio spaní. Výhod věrnostního programu může užívat držitel věrnostní karty a ten, kdo dostane od držitele karty doporučení. Věrnostní program je určen všem zákazníkům a zákaznicím Studia spaní s cílem ocenit jejich věrnost.


Zákazník - držitel věrnostní karty se s těmito podmínkami seznámil. Studio spaní může podmínky věrnostního programu měnit.

Jak věrnostní karty vypadají?

Přední strana:

 

Zadní strana: